Siirry sisältöön

Tampereen kaupunki - www.tampere.fi

Tekluun valitut uudet opiskelijat

Julkaistu 17.6.2021 9.09

Matek-linjalle on valittu 54 uutta opiskelijaa, tässä niiden nimet, jotka ovat antaneet luvan julkaisuun

Aseev, Nikita

Auvinen, Sanni Elina

Baldwin, Magnus Ülo Robert

Bazhyna, Anna-Laura

Di Piazza, Antti Edward Giuseppe

Hakala, Casper Emil

Harjunpää, Emily Sara Aleksandra

Hämäläinen, Aaro Kasperi

Keidasto, Tuomas Miko Aukusti

Kirveskoski, Pyry Mikael

Kolkka, Urho Oskari

Kulmala, Tomi Johannes

Kuusinen, Kalle Tapani

Laukkanen, Laura Helena

Lähteenmäki, Eino Akseli

Mattila, Toni Kristian

Mujunen, Elias Onni Kalevi

Nokkonen, Otso Juho Tapio

Oikarinen, Alli Sohvi

Oinonen, Aatos Mikko Viljam

Parantainen, Onni Mikael

Paukkila, Saana Matilda

Perämäki, Ville Veikko Tapani

Puustinen, Juuso Einari

Rannikkoluoto, Nico Kristian

Ruoho, Niilo Juhani

Ruohonen, Jaro Mikael Johannes

Saulamaa, Felix Edward

Selkee, Oiva Matias

Sirén, Kasperi Joona Juhani

Stenvall, Niilo Aleksis

Suomala, Eelis Pyry Johannes

Thorel, Terho Otava

Tokee, Jannu Antero

Tram, Cao Dat

Tuukkanen, Joakim Noel

Viitanen, Anni Inkeri

Virolainen, Denis

Yleislinjalle on valittu 86 uutta opiskelijaa, tässä niiden nimet, jotka ovat antaneet luvan julkaisuun

Ala-Vannesluoma, Amelia Eleonora

Bajrami, Suela

Daas, Abdalah

Dahlman, Aku Oskari Johannes

Günes, Talha Halim

Haavisto, Saara Liinu Kaarina

Haque, Sorna Labonna

Heinonen, Miimi Matilda

Hentunen, Mirjami Camilla

Hirvonen, Emil Matias Henrik

Huhtakallio, Iivari Oskari

Hujanen, Eve Maria

Ikäheimo, Väinö Ilmari

Jaakkola, Kuutti Joonatan

Juntunen, Eelis Onni Johannes

Jääskeläinen, Otto Benjamin

Kangas, Aada Emilia

Kinnunen, Jesper Johannes

Kiviharju, Jasemin Leila Julia

Kivikko, Tiia Juulia

Kolehmainen, Joel Nisar Aleksander

Korkala, Juri Viktor

Korpi, Salla Marita

Kuivila, Jimi Joakim

Kujansivu, Lari Petrus

Lahti, Jenny Pauliina

Laitinen, Selja Matilda

Lamu, Nooa Veikko Juhani

Lappalainen, Onni Antti Matias

Leivo, Vilppu Valtteri

Lindgrén, Atte Olavi

Mankinen, Milja Fuhe Talvikki

Martin, Topi Antton Tapio

Minkkinen, Niklas Matias Kristian

Mirt, Kenneth

Mäkipää, Essi Olivia

Neva, Aada Leena

Niemi, Touko Mies

Nordlund, Tobias Zacharias Johannes

Nousiainen, Elias Samuel

Nurminen, Tyko Armas

Ojanen, Justus Juho Oliver

Ollikainen, Juho Antti Aleksi

Paakkanen, Kasper Aulis

Paatsjoki, Oona Katariina

Paavola, Oskari Tapio Samuli

Pitkänen, Lumi Emilia

Pitkänen, Sinna Maria Sikuriina

Rantanen, Siiri Loviisa

Rashid, Marjem Abdulkareem

Rikala, Antti Elias

Roito, Roope Eevert

Ryky, Sonja Maria

Räsänen, Johannes Mikael

Sahibi, Muska

Salonen, Henrik Ensio

Savila, Risto Eeles

Solovev, Sergei

Sorri, Suvi Pauliina

Sotavalta, Olli Kristian

Talasniemi, Amanda Aurora Alexandra

Turunen, Misa Petja Alarik

Vartio, Aku Antero

Weck, Erik Samuel

Virjo, Eemeli Arvo Olavi

Virtala, Venla Emilia

Väinölä, Ksenia Kristiina

Värri, Toivo Matti Kalevi

Kaikki valitut ovat saaneet valintakirjeen sähköpostiinsa. Kirjeesä on ohjeet lukioon ilmoittautumiseen.